Twitter username (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: Large
oc: Grand

en: Fields
oc: Camps

en: Width
oc: Largor

en: Medium
oc: Mejan

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita
