Twitter username (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Large
pl: Duże

en: Fields
pl: Pola

en: Width
pl: Szerokość

en: Medium
pl: Średnie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: Twitter Username
pl: Nazwa użytkownika Twitter
