Twitter username (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: Width
ps: پلنوالى

en: Medium
ps: منځنى

en: Left
ps: کيڼ

en: Right
ps: ښی
