Twitter username (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Large
sv: Stor

en: Fields
sv: Fält

en: Width
sv: Bredd

en: Medium
sv: Mellan

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger
