Twitter username (7.x-1.5) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Large
ta: பெரியது

en: Width
ta: அகலம்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது
