Twitter username (7.x-1.5) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: Width
te: వెడల్పు

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి
