Twitter username (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Large
tr: Büyük

en: Fields
tr: Alanlar

en: Width
tr: Genişlik

en: Medium
tr: Orta

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Twitter Username
tr: Twitter Kullanıcı Adı

en: Twitter username, as plain text
tr: Twitter kullanıcı adı, düz metin olarak
