Twitter username (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Large
ast: Grande

en: Width
ast: Anchu

en: Medium
ast: Mediu

en: Left
ast: Izquierda

en: Right
ast: Derecha
