Twitter username (7.x-1.6) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bn: হ্যাঁ

en: No
bn: না

en: Fields
bn: ফিল্ড

en: Width
bn: প্রস্থ

en: Medium
bn: মাঝারি
