Twitter username (7.x-1.6) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: Large
cs: Velký

en: Fields
cs: Pole

en: Width
cs: Šířka

en: Medium
cs: Střední
