Twitter username (7.x-1.6) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Large
da: Stor

en: Fields
da: Felter

en: Width
da: Bredde

en: Left
da: Venstre

en: Right
da: Højre
