Twitter username (7.x-1.6) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Large
de: Groß

en: Fields
de: Felder

en: Width
de: Breite

en: Medium
de: Mittel

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: Twitter username
de: Twitter Benutzername

en: Size: @size
de: Größe: @size
