Twitter username (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Yes
es: Sí

en: Large
es: Grande

en: Fields
es: Campos

en: Width
es: Ancho

en: Medium
es: Medio

en: Left
es: Izquierda

en: Right
es: Derecha

en: Twitter username
es: Nombre de usuario de Twitter
