Twitter username (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Large
fi: Suuri

en: Fields
fi: Kentät

en: Width
fi: Leveys

en: Medium
fi: Keskiverto

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla
