Twitter username (7.x-1.6) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gu: હા

en: No
gu: નહિ

en: Large
gu: મોટું

en: Fields
gu: ક્ષેત્રો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Medium
gu: મધ્યમ

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
