Twitter username (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Large
hi: बढा

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Medium
hi: माध्यम

en: Left
hi: बाएं

en: Right
hi: दाएं
