Twitter username (7.x-1.6) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: Large
mn: Том

en: Width
mn: Өргөн

en: Medium
mn: Дундаж

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
