Twitter username (7.x-1.6) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: Large
my: အကြီး

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Left
my: ဘယ်

en: Right
my: ညာ
