Twitter username (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Large
nl: Groot

en: Fields
nl: Velden

en: Width
nl: Breedte

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Left
nl: Links

en: Right
nl: Rechts

en: Twitter Username
nl: Twitter gebruikersnaam

en: Size: @size
nl: Grootte: @size
