Twitter username (7.x-1.6) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Large
pt: Grande

en: Fields
pt: Campos

en: Width
pt: Largura

en: Medium
pt: Médio

en: Left
pt: Esquerda

en: Right
pt: Direita
