Twitter username (7.x-1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Large
ro: Mare

en: Fields
ro: Câmpuri

en: Width
ro: Lățime

en: Medium
ro: Mediu

en: Left
ro: Stânga

en: Right
ro: Dreapta
