Twitter username (7.x-1.6) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Yes
th: ใช่

en: No
th: ไม่

en: Large
th: ใหญ่

en: Width
th: ความกว้าง

en: Medium
th: ปานกลาง
