Twitter username (7.x-1.6) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Twitter Username
ug: Twitter ئەزالىق نامى
