Twitter username (7.x-1.6) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: Large
vi: Rộng

en: Fields
vi: Các trường

en: Width
vi: Chiều rộng

en: Medium
vi: Vừa

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải
