Twitter username (7.x-1.6) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Large
ar: كبير

en: Fields
ar: الحقول

en: Width
ar: العرض

en: Medium
ar: متوسط

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين
