Twitter username (7.x-1.6) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Large
el: Μεγάλο

en: Fields
el: Πεδία

en: Width
el: Πλάτος

en: Medium
el: Μέσο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά
