Twitter username (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Large
et: Suur

en: Fields
et: Väljad

en: Width
et: Laius

en: Medium
et: Keskmine

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal
