Twitter username (7.x-1.6) - en to eu translation catalogue (8 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Large
eu: Handia

en: Fields
eu: Eremuak

en: Width
eu: Zabalera

en: Medium
eu: Ertaina

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina
