Twitter username (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Large
gl: Grande

en: Fields
gl: Campos

en: Width
gl: Ancho

en: Medium
gl: Medio

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita
