Twitter username (7.x-1.5) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Large
he: גדול

en: Fields
he: שדות

en: Width
he: רוחב

en: Medium
he: בינוני

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין
