Twitter username (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Large
hr: Velika

en: Fields
hr: Polja

en: Width
hr: Širina

en: Medium
hr: Srednji

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni
