Twitter username (7.x-1.6) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Large
id: Besar

en: Fields
id: Bidang isian

en: Width
id: Lebar

en: Medium
id: Sedang

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan
