Twitter username (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: Large
ja: 大

en: Fields
ja: フィールド

en: Width
ja: 幅

en: Medium
ja: 中程度

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右
