Twitter username (7.x-1.6) - en to ka translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: Large
ka: დიდი

en: Fields
ka: ველები

en: Width
ka: სიგანე

en: Medium
ka: საშუალო

en: Left
ka: მარცხნივ

en: Right
ka: მარჯვნივ
