Twitter username (7.x-1.6) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: Large
kn: ದೊಡ್ಡದಾದ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ
