Twitter username (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Large
lt: Didelis

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Width
lt: Plotis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė
