Twitter username (7.x-1.6) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Large
ru: Большой

en: Fields
ru: Поля

en: Width
ru: Ширина

en: Medium
ru: Средний

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа
