Twitter username (7.x-1.6) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Large
sk: Veľké

en: Fields
sk: Polia

en: Width
sk: Šírka

en: Medium
sk: Stredná

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo
