Twitter username (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Large
uk: Велике

en: Fields
uk: Поля

en: Width
uk: Ширина

en: Medium
uk: Середній

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч
