Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Name
am: ስም

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Mode
am: ሁኔታ
