Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Text
ast: Testu

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Mode
ast: Mou

en: Other
ast: Otru
