Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Text
bg: Текст

en: User ID
bg: ID на Потребителя

en: Mode
bg: Режим

en: Other
bg: Други
