Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Name
bs: Ime

en: Label
bs: Oznaka

en: Text
bs: Tekst

en: Style
bs: Stil

en: Relationship
bs: Relacija

en: Text to display
bs: Tekst za prikaz
