Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Mode
cs: Režim

en: Other
cs: Jiné

en: Style
cs: Styl

en: Relationship
cs: Vztah

en: Text to display
cs: Text který se zobrazí

en: Target
cs: Cíl

en: Display even if view has no result
cs: Zobrazit přestože pohled nevrací výsledek
