Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (15 entries)

en: Title
de: Titel

en: Label
de: Beschriftung

en: User ID
de: Benutzer-ID

en: Mode
de: Modus

en: Other
de: Weitere

en: Style
de: Darstellung

en: Relationship
de: Beziehung

en: Classes
de: Klassen

en: Text to display
de: Anzuzeigender Text

en: Target
de: Ziel

en: Reply text
de: Antworttext

en: Link options
de: Link-Optionen

en: Display even if view has no result
de: Auch anzeigen, wenn die Ansicht keine Ergebnisse zurückliefert

en: Follow
de: Folgen

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
de: Die Bezeichnung für diese Beziehung wird nur innerhalb der Verwaltung angezeigt.
