Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (13 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Name
el: Όνομα

en: Label
el: Ετικέτα

en: Text
el: Κείμενο

en: User ID
el: Αναγνωριστικό χρήστη

en: Mode
el: Τρόπος

en: Other
el: Άλλο

en: Style
el: Στυλ

en: Relationship
el: Συσχέτιση

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται

en: Target
el: Στόχος

en: Display even if view has no result
el: Προβολή ακόμα και αν το view δεν έχει αποτελέσματα.

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
el: Η ετικέτα για αυτή την περιοχή που θα προβάλλεται μόνο για το διαχειριστή.
