Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Text
eu: Testua

en: User ID
eu: Erabiltzaile IDa

en: Mode
eu: Modoa

en: Other
eu: Bestea

en: Style
eu: Estiloa

en: Relationship
eu: Erlazioa

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Reply options
eu: Erantzuteko aukerak

en: Follow
eu: Jarraitu
