Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Text
fi: Teksti

en: User ID
fi: Käyttäjän ID

en: Mode
fi: Tila

en: Other
fi: Muu

en: Style
fi: Tyyli

en: Relationship
fi: Suhde

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: Target
fi: Kohde

en: Link options
fi: Linkin asetukset

en: Display even if view has no result
fi: Näytä vaikka näkymä ei palauta tuloksia

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
fi: Alueen ainoastaan ylläpitäjille näytettävä etiketti.
