Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Title
gl: Título

en: Name
gl: Nome

en: Label
gl: Etiqueta

en: Text
gl: Texto

en: User ID
gl: ID de usuario/a

en: Mode
gl: Modo

en: Other
gl: Outro

en: Style
gl: Estilo

en: Relationship
gl: Relación

en: Text to display
gl: Texto a amosar

en: Target
gl: Destino

en: Display even if view has no result
gl: Amosar incluso si esta vista non ten resultados

en: The label for this area that will be displayed only administratively.
gl: A etiqueta para esta área que se amosará só de forma administrativa.
