Twitter Web Intents (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Text
hr: Tekst

en: User ID
hr: ID korisnika

en: Mode
hr: Režim

en: Other
hr: Ostalo

en: Style
hr: Stil

en: Relationship
hr: Odnos

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati
